Patraukite į savo pusę visus kvailius ir jūs būsite išrinktas į bet kurį postą.
Frenkas Deinas
 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
K1112 PERSONALO DOKUMENTŲ ĮFORMINIMAS: KLAIDŲ ANALIZĖ Spausdinti El. paštas

KOKIE TURI BŪTI PERSONALO DOKUMENTAI IR KODĖL? KAIP VYKSTA PERSONALO PRIĖMIMAS, PAREIGŲ PAKEITIMAS IR KOKIE ŠIŲ PROCESŲ METU ATSIRANDA DOKUMENTAI? KAIP TAI ATLIKTI EFEKTYVIAI?
Personalo priėmimas, pareigų pakeitimas, kasmetinių planų sudarymas yra palydimas dokumentais ir ne visada mes žinome kokie jie yra ir kokie naujausi teisiniai reikalavimai taikomi šiems dokumentams.
Šio seminaro metu sudaroma galimybė dalykiškai susipažinti su naujausiais personalo dokumentų rengimo reikalavimais, jų tvarkymu ir apskaita. Šio seminaro metu bus siekiama akcentuoti įstatymais ir poįstatyminiais aktais nurodytus reikalavimus dokumentams, jų tvarkymui bei apskaitai.
Seminarą ves Kauno technologijos universiteto docentė, daktarė Virginija Chreptavičienė parengusi knygą „Windows aplinka ir raštvedyba“, 2 metodines priemones, sukūrusi dialoginio lygmens kompiuterinę programą, kurią įdiegė 300 Lietuvos įmonių ir įstaigų.

Seminaro tikslas: paprastai ir suprantamai paaiškinti, kaip kokybiškai parengti personalo dokumentus, juos tvarkyti ir apskaityti, aptarti dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurios trukdo efektyviai organizuoti darbus.

Seminaras skirtas: įmonių darbuotojams, atsakingiems už personalo dokumentų rengimą, įforminimą, tvarkymą ir apskaitą.

Seminarą veda:
Virginija Chreptavičienė, doc.soc.m.dr. Lektorė - tarptautinės biznio komunikacijų asociacijos narė, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos narė, KTU dėstytoja, daugybės publikacijų autorė.
Mokslinių interesų sritys: dalykinės komunikacijos efektyvumo vystymo galimybės; informacijos ir komunikacijos technologijų naudojimas ugdyme; organizacinė komunikacija; rašytinė dalykinė komunikacija; rašytinės komunikacijos įgūdžių vystymas ir kt.

Seminaro metu pristatomų temų planas:
- Svarbiausių teisės aktų (Darbo kodeksas, Civilinis kodeksas, Civilinio proceso kodeksas, Administracinių teisių pažeidimų kodeksas, Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymas, Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, Invalidų socialinės integracijos įstatymo pakeitimo įstatymas, Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas, Archyvų įstatymas, Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimo išdavimo ir keitimo taisyklės, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimai, Socialinės apsaugos ir darbo, Sveikatos apsaugos ministrų, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos direktoriaus įsakymai, Dokumentų rengimo ir forminimo taisyklės ir jų daliniai pakeitimai ir kt.), reglamentuojančių personalo dokumentų rengimą, forminimą, tvarkymą, saugojimą, informacijos apie darbuotojus teikimą ir teismų praktikos analizė.
- Dokumentų, reikalingų įdarbinti naują darbuotoją, rūšys.
- Dokumentų, privalomų saugoti darbuotojo byloje, rūšys.
- Asmens bylų paruošimas archyviniam saugojimui.
- Asmeninių dokumentų (motyvacinio laiško, gyvenimo aprašymo (europaso cv), prašymų dėl priėmimo į darbą, dėl neapmokestinamojo pajamų dydžio, dėl atostogų, ir kt.) rengimas ir įforminimas.
- Personalo dokumentų (rekomendacijos, gyvenamosios vietos deklaravimo ir išankstinio sveikatos tikrinimo pažymų, pranešimo dėl darbuotojo priėmimo į darbą, darbo tvarkos taisyklių, pareiginių instrukcijų, darbuotojo darbo pažymėjimo, asmens kortelės įforminimas, visiškos materialinės atsakomybės, komercinių ir technologinių paslapčių, nekonkuravimo sutarčių, įsakymų dėl priėmimo į darbą, perkėlimo į kitas pareigas, atostogų, komandiruočių, atleidimo iš darbo, tarnybinio pranešimo dėl darbo drausmės pažeidimo, pranešimų dėl drausminės nuobaudos skyrimo, dėl atleidimo iš darbo, akto dėl atsisakymo pasirašyti įsakymą kt.) rengimas ir forminimas.

Praktinė nauda seminaro dalyviui:
Seminaro metu bus atsakyta į klausimus:
- Kokie teisės aktai reglamentuoja personalo dokumentų rengimą, forminimą, tvarkymą, saugojimą, informacijos apie darbuotojus teikimą?
- Kaip tinkamai rengti personalo ir asmeninius dokumentus ir juos forminti?
- Kokie dokumentai yra reikalingi įdarbinant naują darbuotoją?
- Kaip paruošti bylas archyvavimui?

 

taip Seminaras vyks Kaune lapkričio 12 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 8 ak. val.
taip Vieta: BLC (Verslo lyderių centras), K.Donelaičio g. 62, Kaunas
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai, teikiamos individualios konsultacijos
taip Seminaro dalyviai nemokamai vaišinami kava, arbata pertraukėlių metu ir pietumis.


Jūsų investicija: 349 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą