Išmintingas ne tas, kuris išmano daug, o tas, kurio išmintis vertinga.
Eschilas
 
Mus pasirinko
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
PERSONALO ATRANKA Spausdinti El. paštas

Jau septyniolika metų Nova Lux management solutions specializuojasi darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo srityje bei konsultuoja personalo valdymo klausimais. Mūsų paslaugos yra orientuotos į aukštos kvalifikacijos specialistų ir vadovų paiešką pardavimų, rinkodaros, finansų, logistikos, pirkimų, buhalterijos, administravimo bei kitoms sritims.

Mūsų kompanijoje dirba kvalifikuoti konsultantai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją savo srityje ir turintys patirtį konsultuojant įvairaus profilio įmones. Prie kiekvieno darbuotojo atrankos projekto dirba keli konsultantai (vienas iš jų – psichologas), kas užtikrina teikiamos paslaugos kokybę bei operatyvumą.

Atsižvelgdami į Jūsų kompanijos poreikius ir galimybes (darbuotojui keliami reikalavimai, jo paieškos trukmė, skiriamos lėšos, konfidencialumo užtikrinimas ir pan.), rekomenduojame kelis specialisto paieškos ir atrankos būdus:
• Pilna darbuotojo atranka
• Dalinė darbuotojo atranka
• Tiesioginė specialisto paieška
• Ekspress kandidatų pasiūla

Svarbu!  Įsipareigojame įvykdyti tik tuos projektus, kuriuos galime realiai įgyvendinti. Mums svarbi mūsų darbų kokybė ir rezultatas.   

Jeigu Jums aktuali darbuotojo paieška, užpildykite šią anketą.
doc Parsisiųsti>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą