Žmogui negali sektis, jei jis nemyli savo darbo.
David Sarnoff
 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
R1009 PINIGŲ PSICHOLOGIJA – TAI LAISVĖS IR GALIMYBIŲ ERDVĖ Spausdinti El. paštas

Retreat - savęs keitimo ir vidinės jėgos atstatymo programa 

Kaip dažnai susimąstote apie pinigų įtaką gyvenime ir savo požiūrį į juos? Turite jų pakankamai, ar norėtumėte, kad jų būtų daugiau? Kokioje situacijoje praradote pinigų ar uždirbote mažiau nei tikėjotės?
Vieni tiki, kad pinigai yra „purvini“, bet tuo pačiu negali gyventi be jų. Kiti vadovaujasi stereotipu, kad „visų pinigų neuždirbsi“ ar ramina save mintimis, jog „kitiems yra dar blogiau ir tiki nesą verti didesnių pinigų“. Ar kada susimąstėte, kokie stereotipai, susiję su pinigais apriboja Jūsų galimybes?

Žmogus jaučia gyvenimo pilnatvę, kai visos sritys yra subalansuotos: tiek finansinė, tiek dvasinė. Pinigai – tai energija,, galimybė pasireikšti aukščiausiajam protui. Jie suteikia laisvę ir galimybes realizuoti savo idėjas bei kurti tokį gyvenimą, kokio giliai viduje norisi. Kiek pinigų turėsime, priklauso tik nuo mūsų įsitikinimų, vidinių giluminių stereotipų, įgūdžių, intuicijos, patirties ir pinigų valdymo įgūdžių. Dažnai mes net nesusimąstome, kad galėtume būti turtingesni, o kartu ir laisvesni, turėti daugiau įtakos. Reikia tik atrasti ir pakeisti giluminius savo apribojimus bei įsitikinimus, sėkmingas ir nesėkmingas sąveikos su pinigais strategijas.

Seminaro tikslas: suvokti ir pakeisti giluminius įsitikinimus bei stereotipus, elgesio strategijas ir visus Jūsų savitarpio santykius su pinigais.

Seminaras skirtas: visiems, kurie nori turėti daugiau pinigų, kaip galimybę turėti daugiau laisvės gyvenime ir įgyvendinti savo idėjas, ir yra pasiruošę pasikeisti patys bei pakeisti savo gyvenimą.

Seminaro uždaviniai:
- suvokti neigiamus mitus apie pinigus ir sumažinti jų įtaką
- suvokti savo Tikrąjį santykį į pinigus kaip valdžios įrankį
- atrasti, kokie įsitikinimai yra Jūsų sėkmės arba nesėkmės pagrindas
- suvokti silpnąsias ir stipriąsias pinigų savybes
- atpažinti situacijas, kuriose pinigai prarandami arba kuriose pinigų gaunama per mažai
- įsisavinti tarpusavio ryšį tarp emocinės būsenos ir pinigų gavimo ar praradimo momento 

Seminarą veda:
Julija Tertyšnaja – koučingo konsultantė, Aleksander Savkin Koučingo instituto verslo trenerė, baigusi ekonomikos magistrą Vokietijoje ir Tarptautinį Integralinės Psichologijos Universitetą. Julija konsultuoja ir veda pinigų psichologijos seminarus, strategines sesijas didžiųjų Rusijos įmonių („Miraks group“, „Uralsib“, „Swatch group“ ir kt.) aukščiausio lygio vadovams. 

Seminaro metu pristatomų temų planas:
Silpnosios ir stipriosios pinigų savybės
Neigiami mitai apie pinigus, veikiantys Jus
Sėkmingos ir nesėkmingos Jūsų elgesio su pinigais strategijos:
- Strategijos, padedančios pritraukti pinigus
- Strategijos, lemiančios pinigų praradimą
- Pinigai kaip dėkingumo išraiška
- Kaip aš išsaugau pinigus
- Pinigų ir komunikacijos sąveika
- Kaip aš sugebu duoti ir prašyti pinigų
Įsitikinimai ir apribojimai, trukdantys Jums turėti daugiau pinigų
Ribojančių įsitikinimų transformavimas
Jūsų emocinės būsenos įtaka pinigų įplaukoms
Situacijos, kuriose Jūs pinigus prarandate ar gaunate jų per mažai

Seminaro metodika:
Programa yra paremta transasmenine žaidimo metodika, sukurta Škotijoje ir nuo 1995 metų vedama Rusijoje. Ši metodika leidžia sukurti procesą, kuris yra kaip aktyvus mažas gyvenimas, atspindintis visus Jūsų savitarpio santykius su pinigais. Programoje naudojami tikri pinigai, todėl su savimi būtina turėti tokią pinigų sumą, kurią būtų gaila pralošti.

Seminaro programos struktūra:
Programa yra sudaryta apjungiant psichologines praktikas, giluminio atsipalaidavimo bei vidinės jėgos atstatymo terapijas.

- Dieną pradėsite mankšta ir kūno lavinimo praktikomis, kurios suteiks daugiau energijos ir suformuos naujus rytinius įpročius.
- Laisvu nuo mokymų metu galėsite patirti naujus pojūčius ir pripildyti kūną energija bei atsipalaiduoti vibroakustinės terapijos dėka.
- Pirmos ir antros dienos vakarai yra skirti pasilepinti kūno terapijų malonumais: kūno masažu, pirtimi su pylinguojančiu masažu, kaukėmis, vantomis.

Retreat išskirtinumai:
- Wellness ir selfness sinergija. Retreat apjungia kompleksines wellness ir selfness programas - specialistų sukurtas asmenybės saviugdos praktikas ir SPA terapijų procedūras. Ši sintezė suteikia galimybę patirti giluminį atsipalaidavimą, pašalinti emocinius blokus, aktyvizuoti energiją ir efektyviau įgyvendinti asmeninius atradimus bei keisti gyvenimo būdą.
- Atitrūkimas iš įprastos aplinkos. Buvimas kitoje aplinkoje ir bendravimas su skirtingais žmonėmis leidžia kitaip pažvelgti į pasaulį, paveikia gilesnius asmenybės sluoksnius, kas įtakoja pamatinių savo stereotipų keitimą.
- Individualus priėjimas. Kiekvienam dalyviui bus parinkta kūno masažo technika, kuri čia ir dabar suteiktų didžiausią malonumą ir naudą. Intymesnė retreat aplinka (grupėje dalyvauja 12 – 14 žmonių) stimuliuoja gilesnius grupinius procesus ir užtikrina didesnį vedančiojo individualų priėjimą.

 

taip Seminaras vyks Rokiškio rajone spalio 9 - 11 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 20 ak. val.
taip Vieta: Harmoningos asmenybės instituto sodyboje, Rokiškio rajone.
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga. Seminaras vedamas rusų kalba.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai
taip Į seminaro kainą įeina 20 ak. val. asmenybės saviugdos praktika, kūno masažas, vibroakustinė terapija, pirtis su ritualais, 2 nakvynės ir maitinimas.


Jūsų investicija: 1300 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą