Tu atsakingas ne tik už tai ką pasakai - bet ir už tai ko nepasakai.
Martin Luther
 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
R1106 STALKINGAS: KETINIMAI, VIDINĖS JĖGOS RESURSAI, DVASIOS KARIO GYVENIMO STILIUS Spausdinti El. paštas

Retreat - savęs keitimo ir vidinės jėgos atstatymo programa 

Sakykite, ar kada pagalvojote, kad suvokus, kas eikvoja mūsų energiją, išmokus valdyti savo būsenas ir silpnybes, pažinus gyvenimo dėsnius ir būdus, kaip išsaugoti savo vientisumą, sąveikaujant su išoriniu pasauliu, yra lengviau siekti savųjų tikslų, būti sėkmingu ir laiminčiu visose situacijose?
Stalking – tai gyvenimo pozicijos pasirinkimo filosofija, menas išsaugoti savo energiją ir vientisumą, lengviau pasiekti pergales kasdieniniuose kontaktuose bei pasisemti išminties kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

Ši sąmoningo gyvenimo praktika leidžia suvokti visus, net ir menkiausius savo elgesio momentus ir taip kontroliuoti savo pasirinkimus bei vesti save į tikrųjų norų įgyvendinimą. Vadovaujantis stalking principais lengva išlikti pozityviu bet kurioje gyvenimo situacijoje ir mažiausiomis pastangomis pasiekti efektyviausią rezultatą. 

Seminaro tikslas: Įsisavinti Stalking sąmoningo gyvenimo praktiką, kuri padeda išlikti ramiems, išsaugoti vidinę energiją, formuoti ketinimus, pasiekti tikslus ir kurti tokį gyvenimą, kokio giliai viduje norisi.

Seminaras skirtas: žmonėms, norintiems išsiugdyti įprotį suvokti save bei vesti save į tikrųjų norų įgyvendinimą, įsisavinti metodus, kaip valdyti savo vidinę jėgą, kad lengviau siektumėte savųjų tikslų ir laimėtumėte visose gyvenimo situacijose.

Seminaro uždaviniai:
- įsisavinti gilesnę atsakomybės sampratą. Kiekvienas Jūsų gyvenimo įvykis yra ne kas kita, kaip anksčiau Jūsų priimto sprendimo pasekmė, ir visai nesvarbu, ar mes patys suvokėme pasirinkimo momentą, ar ne. Sąmoningesnis atsakomybės įsisavinimas leidžia geriau kontroliuoti savo būsenas, pasirinkimus ir visa tai, kas vyksta mūsų gyvenime. 
- išsiugdyti įprotį suvokti save. Priėmę atsakomybės koncepciją mes suprantame, kad, jeigu mes norime ką nors savo gyvenime pakeisti, mums būtina išmokti suprasti save, savo veiksmus ir poelgius. Stalking vertybių ir technikų sistema, padeda žmogui išsiugdyti įprotį suvokti save.
- išmokti adekvačiai save vertinti. Daugelis stalking technikų suteikia žmogui galingas būsenų valdymo galimybes ir gebėjimą aiškiai suvokti savo norus, formuoti ketinimus, pasiekti savo tikslą.

Seminarą veda:
Sergej Šyškov – S – asmenybės teorijos autorius, knygų „Stalking – sąveikos menas“ ir „Vyriškoji psichologija: nuo berniuko iki išminčiaus“ autorius, mokslo tiriamojo instituto „Socialinė ir asmenybės vystymosi psichologija“ generalinis direktorius, psichologinio mokymo centro „Naujas projektas“ įkūrėjas (www.stalking.ru) , sinton ir sintezės technologijų meistras. Jis dėsto praktinę psichologiją profesionaliems psichologams, programų ir seminarų autorius. Per daugiau nei 10 metų Sergej pravedė virš 500 asmenybinio augimo ir tobulėjimo seminarų Rusijoje ir už jos ribų.

Seminaro metu pristatomų temų planas:
Sprendimai ir atsakomybės samprata
Priežasčių – pasekmių dėsnis
Savęs pažinimas ir supratimas, siekiant keisti gyvenimo kokybę ir į aplinką žvelgti objektyviai
Adekvatus savęs vertinimas ir reikšmingumo jausmas:
- gailestis sau ir kitiems,
- baimė,
- nuoskauda,
- kaltė,
- saviapgaulė.
Kalbos valdymo praktika:
- kalbos klaidos,
- nereikalingų žodžių, priežodžių vartojimo prasmė,
- mėgstamiausių pokalbių temų ir humoro reikšmė.
Keturi mūsų priešai:
- baimė,
- aiškumas,
- jėga
- nuovargis.
Pasirinkimo laisvė ir Gyvenimo provokacijos
Sąmoninga kvailystė
Katarsis ir jo pagrindiniai etapai
Vidinės jėgos resursai
Stereotipinės veiksmų schemos
Ketinimų ir norų galia:
- ketinimų veikimo ir realizavimosi schemos,
- veikimas su/be stimulo.
Kvėpavimo pratimai (kvėpavimo svarba, mokymasis taisyklingai kvėpuoti, savo kvėpavimo ir pojūčių stebėjimas, pilnas jogos kvėpavimas)
Dinamiška meditacija (savo kūno energetikos stebėjimas)
8 Stalkingo taisyklės - efektyvi gyvenimo strategija:
- teritorijos įsisavinimas,
- sprendimas,
- informacijos rinkimas,
- ketinimas,
- atsipalaidavimas,
- atsitraukimas,
- jėgos kaupimas,
- laiko suspaudimas – lemiamas momentas veikimo akimirkai.

Seminaro programos struktūra:
Programa yra sudaryta apjungiant psichologines praktikas, giluminio atsipalaidavimo bei vidinės jėgos atstatymo terapijas.

- Dieną pradėsite mankšta ir kūno lavinimo praktikomis, kurios suteiks daugiau energijos ir suformuos naujus rytinius įpročius.
- Laisvu nuo mokymų metu galėsite patirti naujus pojūčius ir pripildyti kūną energija bei atsipalaiduoti vibroakustinės terapijos dėka.
- Pirmos ir antros dienos vakarai yra skirti pasilepinti kūno terapijų malonumais: kūno masažu, pirtimi su pylinguojančiu masažu, kaukėmis, vantomis.

Retreat išskirtinumai:
- Wellness ir selfness sinergija. Retreat apjungia kompleksines wellness ir selfness programas - specialistų sukurtas asmenybės saviugdos praktikas ir SPA terapijų procedūras. Ši sintezė suteikia galimybę patirti giluminį atsipalaidavimą, pašalinti emocinius blokus, aktyvizuoti energiją ir efektyviau įgyvendinti asmeninius atradimus bei keisti gyvenimo būdą.
- Atitrūkimas iš įprastos aplinkos. Buvimas kitoje aplinkoje ir bendravimas su skirtingais žmonėmis leidžia kitaip pažvelgti į pasaulį, paveikia gilesnius asmenybės sluoksnius, kas įtakoja pamatinių savo stereotipų keitimą.
- Individualus priėjimas. Kiekvienam dalyviui bus parinkta kūno masažo technika, kuri čia ir dabar suteiktų didžiausią malonumą ir naudą. Intymesnė retreat aplinka (grupėje dalyvauja 12 – 14 žmonių) stimuliuoja gilesnius grupinius procesus ir užtikrina didesnį vedančiojo individualų priėjimą.

 

taip Seminaras vyks Rokiškio rajone lapkričio 6 - 8 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 24 ak. val.
taip Vieta: Harmoningos asmenybės instituto sodyboje, Rokiškio rajone.
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga. Programa vedama rusų kalba.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai
taip Į seminaro kainą įeina 24 ak. val. asmenybės saviugdos praktika, kūno masažas, vibroakustinė terapija, pirtis su ritualais, 2 nakvynės ir maitinimas.


Jūsų investicija: 1300 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą