Tinginystė yra ne kas kita, kaip įprotis pailsėti prieš pavargimą.
Žiulis Renaras

 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
V0924 KAIP GREITAI PADIDINTI PARDAVIMUS? Spausdinti El. paštas

KĄ DARYTI KAI PARDAVIMAI NEKYLA NORIMAIS TEMPAIS? KAIP PAŽABOTI PIRKĖJŲ SĄMONĘ?
Įmonės vadovai, marketingo skyriaus darbuotojai, pirkimų / padavimų vadybininkai nuolat galvoja, kaip padidinti pardavimus. Visada svarbu, kad pardavimai nemažėtų. Kokiais būdais bandyti išvengti įvairių periodinių, sezoninių ir kitų svyravimų, kurie mažina pardavimų kiekį? Tam naudojami tradiciniai ir postmodernūs būdai.
Vienas kelias yra gerinti produktų ir paslaugų kokybę, peržiūrėti kainodarą, ieškoti naujų realizacijos kanalų ir t.t., bet tai reikalauja laiko. O kai kada užtenka tiesiog aiškiai suvokti, kokiomis trimis pagrindinėmis kryptimis reikia eiti, kad pardavimai didėtų, o taip pat pagalvoti, kaip tai pristatyti įvairiems klientams. Bet kartais ir to negalima padaryti. Tuomet vienintelis kelias tapti aktyvių pardavimų įmone, parduotuve.
Šio seminaro metu naudojant situacijų modeliavimą, patirties analizę, praktinius mokymo metodus, bus parodyta ir išbandyta, kaip galima panaudoti įvairias strategijas, greitai didinant pardavimus. Seminaro metu bus galima praktiškai suformuoti projektą, kaip padidinti pardavimus Jūsų įmonėje.

Seminaro tikslas: supažindinti dalyvius, kaip greitai padidinti pardavimus, tam panaudojant įvairiausias strategijas, jas parenkant kiekvienai konkrečiai įmonei.

Seminaras skirtas: įmonių vadovams, marketingo skyriaus darbuotojams, pirkimo pardavimo vadybininkams, t.y. tiems, kurie įtakoja pardavimų scenarijus ir juos realizuoja praktikoje.

 

 

Seminarą veda:
Tomas Lagūnavičius - lektorius, socialinių mokslų daktaras, psichologijos magistras, konsultuoja gamybines, prekybines, paslaugų įmones veiklos valdymo, pardavimų, derybų organizavimo klausimais. Lektoriaus seminarai orientuoti į praktinių įgūdžių formavimą, mokymų metu pateikta informacija lengvai įsisavinima ir pritaikoma darbinėje veikloje. Naudojamos metodikos – situacijų modeliavimas, asmeninės patirties analizė, diskusijos, paskaita. Būtent praktinės užduotys, pratimai - stiprioji ir didžioji mokymų dalis.

 

Seminaro metu pristatomų temų planas:
- Kaip padidinti pardavimus: modernus požiūris.
- Kaip, kam ir kada pardavinėti, kur ir kada pirkti?
- Kaip padidinti pardavimus nekeičiant produkto: tradicinis požiūris.
- Kaip padidinti pardavimus: postmodernus požiūris - aktyvių akcijų metodai.
- Akcijų pardavimo vietoje mėnesio planas.

Seminaro metu bus atsakyta į šiuos klausimus:
- Kokios yra trys pagrindinės strategijos didinančios pardavimus rinkoje?
- Kokie naudojami metodai pardavimų didinimui?
- Kaip didinti pardavimus įvairiose klientų grupėse?
- Kaip suaktyvinti pardavimus Jūsų įmonėje, parduotuvėje, nekeičiant asortimento?

 

taip Seminaras vyks Vilniuje rugsėjo 24 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 7 ak. val.
taip Vieta: viešbučio “Panorama” konferencijų salė (Sodų g. 14, Vilnius)
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai, teikiamos individualios konsultacijos.
taip Seminaro dalyviai nemokamai vaišinami kava, arbata pertraukėlių metu ir pietumis.


Jūsų investicija: 499 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą