Klysti žmogiška, suversti kaltę kompiuteriui - dar žmogiškiau.
Robertas Orbenas
 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
V0926 BALSO CHARIZMA Spausdinti El. paštas

Mokymų programa sukurta pagal autorines metodikas, psichoorganinės analizės mokyklos metodus, tradicines rytietiškas praktikas, ji apjungia Rusijos ir užsienio tyrėjų metodines rekomendacijas ir pratimus (M. Aleksander, K. Linkleiter, A. Strelnikova, M. Čechov ir kt.).

Mokymų tikslas:
įvaldyti neverbalinės komunikacijos priemones, užtikrinančias produktyvią kalbinę veiklą įvairiose profesinės veiklos srityse:
- derybos,
- konsultavimas,
- paskaitų, pranešimų skaitymas, konferencijų, susirinkimų vedimas ir t.t.  

Seminarą veda:
Valerija Jelena Krianeva - apdovanojimo „Metų treneris 2005“ nominantė. Nuo 2006 metų Valerija įtraukta į sėkmingų žmonių biografinę enciklopediją „Who is Who Rusijoje“. 2007 m. žurnale „Маркетинг Менеджмент“ („Marketing Menedžment“) (rugsėjis Nr.9) buvo paskelbta geriausių viešojo kalbėjimo trenerių dešimtuke. 2008 m. žurnale „Русский репортер“ („Ruskij reportior“) (kovas) buvo paskelbta Rusijos geriausių balso valdymo technikų trenerių dešimtuke.    

Mokymų metu pristatomų temų planas:
DIAGNOSTIKA
Tikslas: Balso aparato būklės analizė, atskleidimas pagrindinių balso aparato veikimo problemų komunikacijos procese.
Turinys:
• pagrindinių balso ir kvėpavimo charakteristikų akustinis vertinimas;
• balso aparato savianalizė, balso šaižumas, monotoniškumas, nepakankamas stiprumas, grubumas, pernelyg aukštas arba žemas tonas, nosinis tarimas, mikčiojimas, oro pritrūkimas, užbaigiant frazes.

LAIKYSENOS GALIMYBĖS KOMUNIKACIJOJE IR LYDERYSTĖJE
Tikslas: Formuoti laikyseną: „stabili laikysena – stabilumas visuomenėje“, susipažinimas su „judesių estetikos“ sąvoka.
Turinys: Kurso įvadas: balsas − kalbėjimas − bendravimas. Žmogaus asmenybė ir jos saviraiška neverbalinės komunikacijos priemonėmis. Išvaizda, manieros, poza, gestai ir sėkmė bendraujant. Taisyklinga laikysena – būdas modeliuoti ir demonstruoti psichinį, elgesio ir socialinį stabilumą ir tikrumą. Kontaktas su klausytojais ir pagrindinės gestikuliacijos naudojimo taisyklės. Žmogaus vystymosi koncepcija psichoorganinėje analizėje.

Lyderio laikysenos, laisvos laikysenos, judesių koordinacijos įvaldymo ir relaksacinių pratimų kompleksas.

LAISVAS BALSAS
Tikslas: Kvėpavimo formavimas ir dinaminio balso diapazono praplėtimas.
Turinys: Psichoorganinis ratas. Laisvas kvėpavimas − mąstymo ir kalbėjimo laisvė. Kvėpavimas, kaip natūralaus balso pagrindas. Natūralaus ir įprastinio balso skirtumų analizė. Pirminis impulsas. Kvėpavimo sistemos darbas. Kontroliuojamas ir nesąmoningas kvėpavimas. Stresinės situacijos ir balsas. Kada mes prarandame balsą? Masažas balso skambėjimo gerinimo priemonių sistemoje (kvėpavimo, rezonatorinis, artikuliacinis, taškinis).
Įvairių kvėpavimo technikų įsisavinimas, iškvėpimo lygumo ir ekonomiškumo įvaldymas. Balso aparato darbo sutrikimų profilaktika. Kaklo ir pečių juostos raumenų įtampos šalinimas, kvėpavimo ir balso raumenų tonuso didinimas.

BALSO KANALAS IR MIMIKA
Tikslas: Skambėjimo tembrų kokybės gerinimas, garso aukščių diapazono didinimas. Įvaldymas gebėjimo laisvai įtempti ir atpalaiduoti balso aparato ir veido mimikos raumenis. Įsišaknijusių kalbos trūkumų, pasireiškiančių bendraujant, įveikimas.
Turinys: Įsitempimas − kompleksai − kliūtys − „psichologiniai burnos kamšalai“. Atsivėrimas gyvenimui, žmonėms, pačiam sau − santykiai su gyvenimu, pasauliu, pačiu savimi. Pagrindinės skambėjimo savybės: skardumas, skriejimas, tūris. Balso aparato sandara.

BALSO EMOCINIS IŠRAIŠKINGUMAS
Tikslas: Emocijų žodyno praplėtimas, emocinio jautrumo lavinimas, balso nuspalvinimo emocijomis, padedančio įgyti pasitikėjimą, įvaldymas.
Turinys: Balso valdymas kalbant – sąmoningas kūrybinis procesas. Balsas kaip jausmų, minčių, būsenų ir nuotaikos reiškimo instrumentas. Kas aiškiai mąsto, tas aiškiai kalba. Grįžtamasis ryšys. Prieinamumas ir prasmingumas, emocionalumas ir intelektualumas kalbant. Intonavimo trūkumai (monotoniškumas, pernelyg aukštas ar žemas tonas, vienodos intonacijos priemonės, akcentų nebuvimas) ir komunikaciniai sunkumai. Tembras ir jo vaidmuo, perteikiant jausmus.
Pasakymų prasmės atspalvių atskirimo pratimai, intonacijos, mimikos ir judesių variantų atranka, jų keitimas, norint perteikti emocinę būklę.

ARTIKULIAVIMAS IR GARSO ENERGIJA
Tikslas: Artikuliacijos aparato įvaldymas, balsių ir priebalsių balanso įsisavinimas, skambaus ir išraiškingo balso lavinimas. Vidinio noro ir pasirengimo bendrauti su supančiu pasauliu formavimas.
Turinys: Priebalsių plastika. Melodinė intonacinė kalbėjimo pusė. Aukštis ir išraiškingumas. Balso daugiatoniškumas. Skambėjimo aukščio keitimas: perėjimas ir tolygus judėjimas. Moduliavimas (balso judėjimas). Melodinė kalbėjimo struktūra. Garsų junginių patalpinimo skirtingose kūno dalyse eiga, keičiant balso diapazoną. Fliuksas – defliuksas (energijos kilimas ir kritimas). Vyriškas ir moteriškas kalbėjimas, vyriško ir moteriško prado harmonija.
Balsių ir priebalsių aerobika, tarimas judant (garsų deriniai, greitakalbės).

Pakartotina diagnostika.

Po mokymų dalyviai:
pagerins laikyseną, praplės balso aukščių ir dinamikos diapazoną, padidins balso stiprumą ir ištvermę, kvėpavimo lygumą, įvaldys balso nuspalvinimą emocijomis, išmoks atpažinti pašnekovo būseną ir nuotaiką, įgys pasitikėjimą savimi per derybas, pasirodymus, prezentacijas, pokalbius.


taip Seminaras vyks Vilniuje rugsėjo 26-27 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 16 ak. val.
taip Vieta: Vilnius
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai.
taip Seminaro dalyviai nemokamai vaišinami kava, arbata pertraukėlių metu ir pietumis.


Jūsų investicija: 900 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą