Tu kontroliuoji savo gyvenimą kontroliuodamas laiką.
Conrad Hilton

 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
V1002 DARBO KODEKSAS: PRAKTIKO POŽIŪRIS Spausdinti El. paštas

 DARBO KODEKSO TAIKYMAS MAŽOSE IR VIDUTINĖSE ORGANIZACIJOSE. KAIP VADOVUI APSAUGOTI SAVO INTERESUS DARBO SUTARTYSE? KĄ GINA IR KO NEGINA DK?
Seminare aptariami darbo sutarčių sudarymo, vykdymo bei nutraukimo ypatumai. Didelis dėmesys skiriamas darbo sutarties turiniui, sąlygoms bei dažniausiai pasitaikančioms darbo sutarties sudarymo, vykdymo bei nutraukimo klaidoms. Detaliai analizuojama darbo sutarties nutraukimo, kai nėra darbuotojo kaltės, procedūra. Diskutuojant šiais klausimais detaliai apžvelgiama bei analizuojama LAT, LVAT bei kita teisinė normų aiškinimo bei taikymo praktika. Seminaro metu aptariami nauji Lietuvos darbo teisės aspektai – darbuotojų konfidencialumo sąlygos bei nekonkuravimo susitarimų teisiniai bei praktiniai aspektai.
Ypatingas dėmesys skiriamas darbo laiko teisinio reguliavimo problemoms bei galimiems šiuo problemų sprendimo būdams. Taip pat, kalbant šia tema, aptariami svarbūs praktiniai darbuotojų poilsio laiko organizavimo aspektai, atostogų suteikimo tvarka. Be to, didelis dėmesys skiriamas darbo drausmės procedūrų reguliavimui bei materialinės atsakomybės klausimams. Pasiremiant teisminės praktikos pavyzdžiais, smulkiai aptariamos drausminių nuobaudų skyrimo taisyklės, materialinės atsakomybės pagrindai.
Diskutuojant aukščiau pateiktomis temomis remiamasi praktiniai pavyzdžiais, suformuota teismų praktika bei darbo teisės praktikų patirtimi.

Seminaro tikslas: suteikti išsamią informaciją apie darbo kodekso taikymo niuansus mažose ir vidutinėse įmonėse, pasidalinti savo praktine patirtimi, sukaupta dirbant darbo inspekcijoje, bei remiantis savo patirtimi patarti ką ir kaip reiktų dalyti įvairiose situacijose.

Seminaras skirtas: įmonių vadovams, personalo specialistams ir buhalteriams, kasdien susiduriantiems su įvairiais personalo valdymo ir formavimo klausimais.

Seminarą veda:
Lektorius Vilius Mačiulaitis. Lektorius praktinės patirties sėmėsi dirbdamas darbo teisės klausimus kontroliuojančiuose institucijose, dėstydamas Mykolo Romerio universitete, stažuodamasis Tarptautinėje darbo organizacijoje, Europos teisės akademijoje (ERA, Vokietija), kitose tarptautinėse organizacijose.
Lektorius nuolat veda seminarus, konsultuoja įmones, dėsto darbo teisės disciplinas Mykolo Romerio universitete bei dalyvauja konferencijose darbo teisės klausimais.

Seminaro metu pristomų temų planas:
Darbo ir poilsio laiko teisinis reguliavimas:
- Ne visas darbo laikas.
- Suminė darbo laiko apskaita.
- Kasmetinių atostogų suteikimas dalimis.
- Nemokamos atostogos.
- Neatvykimas į darbą darbdaviui leidus.
Kiti su darbo kodeksu susiję klausimai:
- Drausminės nuobaudos, jų skyrimo ypatumai.
- Darbo ginčai.

Seminaro metu bus atsakyta į klausimus:
- Ką papildomai gali susitarti darbdavys su darbuotoju, neterminuotos darbo sutarties atveju?
- Kokiais atvejais draudžiama sudaryti terminuotas darbo sutartis?
- Kaip teisingai įforminti darbo sutartį dėl antraeilių pareigų? Ar būtina apie tai pranešti pagrindinei darbovietei, ar ribojamas tokių sutarčių kiekis ir t.t.?
- Ar kaip nors ribojamas susitarimas dėl ne viso darbo laiko (pvz., dirbti 3 valandas per savaitę, per mėnesį ir t.t.)? Ar šiuo atveju keliami kokie nors ypatingi reikalavimai dėl darbo apmokėjimo (pvz., ne mažiau kaip minimalus valandinis atlygis)? Ar taip dirbančiam asmeniui turi būti suteikiamos apmokamos mėnesinės atostogos ir kt.)?
- Kaip įforminamas suminės darbo laiko apskaitos vedimas, kaip spręsti šį klausimą įmonėse, kur nėra kolektyvinės sutarties ir kt.
- Ar darbo sutartyje būtina aptarti nemokamų atostogų suteikimo galimybes?

 

taip Seminaras vyks Vilniuje spalio 2 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 6 ak. val.
taip Vieta: viešbučio “Panorama” konferencijų salė (Sodų g. 14, Vilnius)
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai, teikiamos individualios konsultacijos
taip Seminaro dalyviai nemokamai vaišinami kava, arbata pertraukėlių metu ir pietumis.


Jūsų investicija: 369 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą