Laukti džiaugsmo – taip pat džiaugsmas.
Lesingas

 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
V1017 KALBĖJIMO REŽISŪRA Spausdinti El. paštas

Mokymų programa sukurta pagal autorines metodikas, psichoorganinės analizės mokyklos metodus, tradicines rytietiškas praktikas, ji apjungia Rusijos ir užsienio tyrėjų metodines rekomendacijas ir pratimus (M. Aleksander, K. Linkleiter, A. Strelnikova, M. Čechov ir kt.).

Mokymų tikslas:
įvaldyti neverbalinės komunikacijos priemones, užtikrinančias produktyvią kalbinę veiklą įvairiose profesinės veiklos srityse:
- derybos,
- konsultavimas,
- paskaitų, pranešimų skaitymas, konferencijų, susirinkimų vedimas ir t.t.  

Seminarą veda:
Valerija Jelena Krianeva - apdovanojimo „Metų treneris 2005“ nominantė. Nuo 2006 metų Valerija įtraukta į sėkmingų žmonių biografinę enciklopediją „Who is Who Rusijoje“. 2007 m. žurnale „Маркетинг Менеджмент“ („Marketing Menedžment“) (rugsėjis Nr.9) buvo paskelbta geriausių viešojo kalbėjimo trenerių dešimtuke. 2008 m. žurnale „Русский репортер“ („Ruskij reportior“) (kovas) buvo paskelbta Rusijos geriausių balso valdymo technikų trenerių dešimtuke.    

Mokymų metu pristatomų temų planas:
AKTORINIS MEISTRIŠKUMAS IR DALYKINĖ KOMUNIKACIJA
Tikslas: Apibūdinti aktorinio meistriškumo vietą buitinėje ir dalykinėje komunikacijoje.
Turinys: Komunikacijos elementai. Veiksmas – universalus komunikacijos elementas, efektyvios komunikacijos pagrindas. Siūlomos aplinkybės, „veikėjas“, kurio vardu vyksta bendravimas – svarbiausi papildomi instrumentai. Sąveika su tekstu.

INTONACIJA IR BENDRAVIMO STILIUS
Tikslas: Supratimo apie bendravimo stilių ir toną praplėtimas, intonavimo technikos įsisavinimas. Turinys: Intonacijos komponentai ir komunikacinė funkcija. Melodika, tempas, ritmas, tembras, intensyvumas, loginiai akcentai (akcentinė sandara). Intonacija skirtingose meno rūšyse. Kalbinio pranešimo pagrindinio konteksto transformavimo ypatumai. Sakymo pobūdis ir prasminiai akcentai (garsas ir mintis). Sakymo maniera. Tembras kaip mūsų būsenos ir nuotaikos projekcija, emocinio poveikio kitiems galimybės. Kaip atgaivinti sustingusias emocijas? Vaizdingumas, kalbinės moduliacijos, artistiškumas. Intonacija ir energetinis informacinis pranešimas. Emociniai energiniai mainai.
Kalbinės melodikos ir ritmikos įsisavinimas, pasitelkiant poezijos kūrinius. Pratimai ir vaidmenų žaidimai, skirti padėti ištrūkti iš drovumo ir perdėto dėmesio užburto rato. Emocinių komponentų atitikmenų ieškojimas ir įterpimas į pašnekovo kalbėjimą.

DRAMATIŠKUMAS KAIP METODAS ARBA, KAM PASAKOTI ISTORIJAS VERSLE
Tikslas: Pasakotojo meistriškumo įgijimas, gebėjimas keisti savo balsą pagal autoriaus užmojį.
Turinys: Pasiruošimas monologiniam kalbėjimui. Būsimo pranešimo modeliavimas, identifikavimas, komunikacinė ataka, teigiamo emocinio kontakto užmezgimas. Kalbinė sąveika. Meistriškumas ir pasakotojo užduotys. Persmelkiantis pasakojimo veiksmas ir jo didžioji užduotis. Nekalbinių procesų kultūra – tylėjimo zonos, vidinis monologas, „tarp eilučių“, potekstė. Kalbinės priemonės. Teksto polifonija. Judėjimas perspektyvoje, dinamika ir ekspresija. Emocionaliai nuspalvinto kalbėjimo sandara.

SOCIALINĖ KOMUNIKACIJA IR ASMENYBĖS PRADAS
Tikslas: lavinimas gebėjimo atpažinti ir suprasti bendravimo partnerio jausmus pagal intonaciją, išorines charakteristikas ir elgesio manierą, auditorijos dėmesio aktyvavimas, jos paruošimas įsidėmėti informaciją.
Turinys: Veiksmai viešumoje, bendravimo palaikymas, dėmesio paskirstymas. Pasirinkimas tinkamo elgesio modelio, kuris padėtų įveikti psichologinį barjerą dėl amžiaus ir patirties. Aktorinės technikos. Aktyvi savo gyvenimo scenarijaus autoriaus, režisieriaus ir aktoriaus pozicija.
Persmelkiantis pasisakymą veiksmas ir jo didžioji užduotis. Pasiruošimas pasisakymui, raumenų judesių koordinacija. Bendros kūrybinės veiklos organizavimas. Improvizacija: lavinimas vaizduotės ir gebėjimo „linksmose“ situacijose greitai orientuotis, adekvačiai reaguoti ir rasti išeitį su humoru. Gerovės atmosferos kolektyvo viduje užtikrinimas.
Darbas su intonacijos, mimikos ir judesių išraiškingumu. Teksto prasminio turinio perteikimas, savo pozicijos dėl pasisakymo išreiškimas, mikroklimato reguliavimas. Būdai pakeisti auditorijos nusiteikimą: įtaiga, privertimas, atjautimas (empatija), emocinis psichologinis „užkrėtimas“.

Po mokymų dalyviai:
Sugebės savarankiškai analizuoti pagrindines garso charakteristikas, užtikrinti balso apsaugą, pagerins tarimą, išmoks susieti vidinį komunikacinių poveikių pasirinkimą su jų išorine raiška intonacijoje, padidins emocinį intelektą, sustiprins asmeninę įtaką, sužinos, kaip įveikti jaudulį, įtikinti ir sudominti klausytojus, palaikyti auditorijos susidomėjimą, suteikti kalbėjimui ryškumo ir energijos, kurti individualų pasisakymo įvaizdį, kontroliuoti elgesį, bendravimo stilių ir toną skirtingose situacijose..


taip Seminaras vyks Vilniuje spalio 17-18 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 16 ak. val.
taip Vieta: Vilnius
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai.
taip Seminaro dalyviai nemokamai vaišinami kava, arbata pertraukėlių metu ir pietumis.


Jūsų investicija: 900 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą