Patraukite į savo pusę visus kvailius ir jūs būsite išrinktas į bet kurį postą.
Frenkas Deinas
 
Gaukite naujienas

 

El.paštas
 
V1119 HOLOTROPINIS KVĖPAVIMAS Spausdinti El. paštas

Mokymą sudaro trijų dienų kvėpavimo kursas, rengiamas remiantis S. Grofo parengta klasikine metodika.
Kursą veda German Karelskij – psichologas - filosofijos mokslų kandidatas - Europos registro EUROTAS sertifikuotas transasmeninis psichoterapeutas - Transasmeninės psichologijos ir psichoterapijos asociacijos steigėjas ir prezidiumo narys - holistinio projekto „Stalker“ koordinatorius  Portlendo procesinio darbo centro sertifikuotas specialistas. Germanas Karelskis mokėsi pas: Stanislavą Grofą (holotropinis kvėpavimas), Kerką Rektorių (holodinamika), Stenlį Kripnerį (sąmoningas sapnavimas ir asmenybinė mitologija), Džimą Leonardą (vaiveišinas), Leonardą Orą ir Deną Briule (rebefingas), Maiklą Harnerą (šamanų praktikos), Arnoldą Mindelą (procesinis darbas), Mišelį Odeną (dvasinė akušerija).

Holotropinis kvėpavimas – efektyvus asmenybės augimo ir transformacijos metodas. Šis metodas specialiai sukurtas Amerikos transpersonalinių psichologų Stanislavo ir Kristinos Grof, siekiant panaudoti unikalų gydomąjį potencialą ir ištirti nepaprastas ypatingųjų sąmonės būsenų galimybes.

Holotropinis kvėpavimas efektyviai veikia kovojant su:
• stresais;
• neurotinėmis būsenomis;
• pražūtingais įpročiais ir priklausomybėmis;
• psichosomatiniais ir emociniais sutrikimais;
• taip pat naudojamas ieškant nestandartinių sprendimų ir skatinant kūrybinį protrūkį.

Pagrindinė filosofinė holotropinio kvėpavimo prielaida yra ta, kad vidutinis žmogus mūsų kultūroje gyvena ir veikia kur kas žemesniame nei jo potencialios galimybės lygmenyje. Šis reiškinys paaiškinamas tuo, kad žmogus tapatina save tik su vienu iš savo egzistavimo aspektų, su fiziniu kūnu arba Ego. Dėl tokio klaidingo tapatinimo žmogaus gyvenimo būdas yra netikras, nesveikas ir nepilnavertis, skatinantis emocinius ir psichosomatinius nervų sistemos sutrikimus.

Holotropinis kvėpavimas žadina ir stimuliuoja sąmonę, kuri yra tiek nesąmoninga, kad dėl to atsiranda nepaprastosios būsenos. Šis principas yra pakankamai naujas vakarų psichologijoje, tačiau jis buvo šimtus ir net tūkstančius metų naudojamas šamanų ir kitų genčių gydomojoje praktikoje, įvairių ekstatinių sektų ritualuose, senose mirties ir atgimimo misterijose. Jau pirmose tokio darbo sesijose paaiškėja, kad psichopatologijos šaknys siekia daug senesnius negu ankstyvosios vaikystės įvykius ir peržengia individualaus nesąmoningumo ribas.

S. Grof pabrėžia, kad empirinis psichoterapeuto darbas už tradicinių biografijos šaknų simptomų atskleidžia gilius ryšius su žmogaus sielos gelmėmis, esančiomis už biografijos ribų, tokiomis kaip susitikimo su mirtimi ir atgimimu elementai, perinatalinio lygmens charakteristikomis ir plačiu transpersonalinės prigimties faktorių spektru. Grof tvirtina, kad siauri „biografiniai“ empirinės terapijos technikos suvokimai gali atlikti tik trukdančių dirbti tramdomųjų marškinių vaidmenį, kad tikrai efektyvus darbas negali būti ribojamas biografinių problemų tyrimu, kad psichikos supratimas, naudojamas holotropiniame kvėpavime, turi būti nagrinėjamas platesniame nei biografinis lygmenyje ir peržengti individualaus nesąmoningumo ribas, turi aprėpti perinatalinius ir transpersonalinius lygmenis.

Holotropinio kvėpavimo metodas skirtingai nuo kitų kvėpavimo būdų IIPT (intensyviosios integracinės psichotechnologijos) yra mažiausiai manipuliacinis, kadangi terapeuto ir kliento lūkesčiai ir koncepcijos neturi įtakos tyrinėjamos medžiagos turiniui. Tai yra svarbiausias holotropinio kvėpavimo principas, užtikrinantis jo pranašumą prieš kitus metodus.

Mokymų struktūra (planas):

Teorija:
- įvadas į transpersonalinę psichologiją;
- vidinės erdvės kartografija;
- „holonauto“ (kvėpuojančiojo) ir „siterio“ vaidmenys;
- fokusuojamas darbas su kūnu holotropinio kvėpavimo seanso metu;
- atsakymai į klausimus;
- tematinių filmų peržiūra.

Praktika:
- vienas bendras įvadinis kvėpavimo procesas;
- 4 procesai klasikiniu holotropinio kvėpavimo būdu (poroje „siteris“– „holonautas“);
- patirties integravimas (mandalų piešimas, lipdymas iš plastilino ir procesų aptarimas).

Ko reikia seminaramas:
- Patogi, ne siaura ir nespaudžianti sportinė apranga;
- Pageidautina nedėvėti papuošalų (apyrankių, grandinėlių, auskarų),  moterims – pasidažyti minimaliai;
- Patiesalas, kilimėlis (putplastis, lovatiesė), ant kurio būtų patogu gulėti;
- Maistas pietums (kas nors lengvo);

Pageidautina turėti: raištis akims; skarelės, servetėlės, rankšluosčiai; jeigu nešiojate kontaktinius lęšius – dėklą jiems.

Šiame seminare negali dalyvauti:
 - nėščios moterys;
 - žmonės, turintys kardiovaskuliarinių (širdies kraujagyslių) problemų;
 - smarkiai pakilus kraujospūdžiui;
 - sergant rimtomis psichinėmis ligomis;
 - neseniai operuotiems, dar nesugijusiais pjūviais;
-  paūmėjus infekcinėms ligoms (ūmus kvėpavimo takų susirgimas, gripas ir  pan.);
 - epileptikai, sergantys glaukoma ar tinklainės atšokimu. 

 


taip Seminaras vyks Vilniuje lapkričio 19-21 d.
taip Pradžia - 9 val.
taip Trukmė: 24 ak. val.
taip Vieta: Vilnius
taip Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
taip Dalyviams išduodami dalyvavimą liudijantys sertifikatai.
taip Seminaro dalyviai nemokamai vaišinami kava, arbata pertraukėlių metu ir pietumis.


Jūsų investicija: 550 Lt (ir PVM)

Registruotis dabar!

Registruokitės dabar! >>>  

 

Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje. 
Atsiųskite informaciją apie savo poreikius ir Jums suteiksime visą informaciją apie vidinius mokymus įmonėje. Domina vidiniai mokymai>>> 
Informacija tel.: (37) 337043, kiti kontaktai...
Papildoma informacija ir užsiregistravimas el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Arba užpildykite doc anketą dabar>>>

 

Vilnius, Savanorių pr. 22
Mob. (652) 77 181
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

e-sprendimas: Lpromo.LT

Kaunas, Maironio g. 18
Mob.(685) 58 043
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą